Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Tangerang Hawks - Rajawali Medan Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 22/02 07:30

Przegl膮d meczu

W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Tangerang Hawks i Rajawali Medan dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii Indonezja w Mistrzostwa Indonzeji. NBL i rozpocznie si臋 o 07:30 w dniu 22.02.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Tangerang Hawks i Rajawali Medan mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z1. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 2.01 wygranej.

22/02/2026

Tangerang Hawks

07:30

Rajawali Medan

Bet:1x2 - Z1

Kursy:2.01

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 22.02.2026 18:41

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili Tangerang Hawks i Rajawali Medangrali ze sob膮 7 razy. 艢rednio Tangerang Hawks zdobywa 79 goli na mecz, podczas gdy Rajawali Medan zdobywa 79. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 555-490. Tangerang Hawks wygra艂 mecze 6, a Rajawali Medan wygra艂 1. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 12.04.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 113:85.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
5
0

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Tangerang Hawks
TAN - %
Rajawali Medan
RAJ - %

Tangerang Hawks przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Tangerang Hawks odni贸s艂 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. W tych meczach Tangerang Hawks zdoby艂 740 punkt贸w i straci艂 790. 艢rednia w klubach 74 punkt贸w na mecz i straconych 79 punkt贸w. W rezultacie Tangerang Hawks osi膮gn膮艂 艂膮cznie 153 zdobytych i straconych punkt贸w.

Rajawali Medan przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Rajawali Medan rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 4 i przegrywaj膮c 6. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 770 punkt贸w i straci艂a 823. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Rajawali Medan zdoby艂a 77 punkt贸w i straci艂a 82.3 punkt贸w. Og贸lnie Rajawali Medan uzyska艂o 艣rednio 159.3 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
9. Rajawali Medan
8 3 5 595:641 11
8. Tangerang Hawks
8 4 4 611:626 12

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Rajawali Medan

4 / 10 ostatnich mecz贸w Rajawali Medan we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Rajawali Medan

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rajawali Medan w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Tangerang Hawks

5 / 10 ostatnich mecz贸w Tangerang Hawks we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Rajawali Medan

4 / 10 ostatnich mecz贸w Rajawali Medan we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Rajawali Medan

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rajawali Medan w 4 kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2

Tangerang Hawks

5 / 10 ostatnich mecz贸w Tangerang Hawks we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Tangerang Hawks

4 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Tangerang Hawks w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

Tangerang Hawks

4 / 10 ostatnich mecz贸w Tangerang Hawks we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Tangerang Hawks

6 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Tangerang Hawks

Rajawali Medan

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rajawali Medan we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

Tangerang Hawks

5 / 10 ostatnich mecz贸w Tangerang Hawks we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Tangerang Hawks

4 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Tangerang Hawks w 3 kwarcie

Rajawali Medan

6 / 10 ostatnich mecz贸w Rajawali Medan we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Tangerang Hawks

5 / 10 ostatnich mecz贸w Tangerang Hawks we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Rajawali Medan

4 / 10 ostatnich mecz贸w Rajawali Medan we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Rajawali Medan

3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rajawali Medan w 3 kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 22.02.2026 18:41